O nás

STROJKONTAKT.CZ je nový přehledný oborový katalog, který Vám poskytuje pravdivé a aktuální informace o potencionálních obchodních partnerech. Provozovatelem katalogu je zavedená společnost AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o., která provozuje poptávkový systém www.aaapoptavka.cz, firemní katalog www.aaadodavatel.cz a sesterské poptávkové systémy na Slovensku www.aaadopyt.sk.

Hledáte firmu z určitého oboru? Navštivte naše oborové katalogy, kde Vám poskytneme aktuální ověřené informace. Hledejte svého dodavatele tam, kde jej najdete. Oborové katalogy společnosti AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o., jsou tou správnou volbou.

Chcete prezentovat svou firmu? STROJKONTAKT.CZ je jeden z mnoha oborových katalogů, které společnost AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o., provozuje. Zaregistrujte svou společnost do oborového katalogu, nastavte si kategorie pro zasílání a prezentujte Vaši společnost v oborových katalozích. Registrace do systému AAAPOPTÁVKA.CZ je zcela ZDARMA. Pro správné zobrazení Vaší společnosti v oborovém katalogu STROJKONTAKT.CZ je potřebné si nastavit správné kategorie pro zasílání poptávek.

Chcete poradit s nastavením? Neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku na +420 225 067 979 nebo na e-mailu info@aaapoptavka.cz.

Naše oborové katalogy: